לתיאום פגישת יעוץ אישית,להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך נא ליצור קשר בטלפון 03-6831646 נייד: 054-3236520 או ללחוץ כאן

בוטוקס ומילוי קמטים

מילוי והעלמת קמטים

לחומרים בהם נעשה שימוש בטיפולי המילוי ישנה חשיבות מכרעת ברמות שונות: בתוצאה ובמראה הסופי של המטופל,בהשפעתם על גוף המטופל בעת ההזרקה, בתגובת המטופל לטיפול ואף במשך הזמן שהתוצאה תחזיק מעמד ובדרך בה החומר ייספג וייטמע בגוף. שני הכוכבים בתחום זה הינם החומצה ההיאלרונית והבוטוקס, שכל אחד מהם מיועד לאזורים אחרים, משך פעולתו שונה וכן הלאה.

בוטוקס (Botox) – הבוטוקס נחשב לאחד החומרים הותיקים ביותר בשימוש בטיפולי הזרקה. תחילתו בשנות ה-70, בהן שימש לצרכים רפואיים-נוירולוגיים ולא קוסמטיים דווקא (בעיקר בתיקון בעיות עיניים, כפזילה, בריחת שתן ועוד). החומר, המופק מרעלן בשם Botulinum_toxin משמש בכמויות קטנות לשיתוק והרפיית פעילות של שרירים. בגלל השפעתו, מתאים הבוטוקס לטשטוש והעלמת קמטים דינמיים אשר נוצרים על ידי הבעות פנים החוזרות על עצמן ואיננו מתאים לקמטים קבועים (סטטיים) שאינם מושפעים מתנועות שרירי הפנים ולקמטים עדינים שמקורם במבנה העור. ההשפעה האופטימלית של טיפולי הבוטוקס ניכרת בעיקר בקמטים שבין הגבות, קמטי המצח הרוחביים, העפעפיים והקמטים שסביב לעיניים. בניגוד לחומצות ההיאלורוניות, השפעתו של הבוטוקס איננה מיידית והשינוי המשמעותי, נראה לעין רק מספר ימים לאחר הטיפול. האפקט המקסימלי מתקבל בפרק זמן של עד כשבועיים מהטיפול. שלושה או ארבעה חודשים לאחר הטיפול, מתחילה ירידה הדרגתית בהשפעתו של החומר על השריר.
משך השפעת טיפול בוטוקס נע בין שלושה לשמונה חודשים. פרק הזמן תלוי במטופל ובאזור ההזרקה: באזורי הפנים המופעלים יותר ביומיום השפעת הטיפול קצרה יותר מאשר באזורים אותם אין מניע המטופל (או מניע פחות).
טיפולים חוזרים נעשים במרווחים הולכים וגדלים עקב החלשות פעולת השריר הגורם לקמט.

טיפולי המילוי הנפוצים כיום עושים שימוש בשתי משפחות מוצרים ידועות רסטילן והידרליקס:

במשפחה זו נמצאים המוצרים הבאים:

כל המוצרים ממשפחה זו מכילים חומצה היאלורונית מצולבת (HA) אשר מקורה איננו מן החי. זמן הפירוק של המולקולות שלה ארוך יותר בזכות תהליך הצילוב בשיטת Hybrid MoBiTM היוצר רשת תלת-ממדית חדשה בין המולקולות.
הג’ל המונו-פאזי של Hydryalix יוצר את המראה החלק, ומפחית את תופעות הלוואי לאחר ההזרקה, כאשר החלקיקים מאפשרים את עיצוב החומר בתוך הרקמה.

חומצה היאלרונית

החומצות ההיאלורוניות פועלות בשילוב פיזי וביולוגי. ברמה הפיזית הן ממלאות את השקעים ויוצרות אפקט של מתיחת העור באזור המוזרק וסביבו, וברמה הביולוגית היא מגרה את התאים הפיברובלסטיים להגברת ייצור הקולגן ומגרה את הדרמיס לאלסטיות.
חשוב לזכור!
אומנם החומרים האלה נחשבים לבטוחים לשימוש, יחד עם זאת העירבון היחיד לבטיחות הוא ניסיונו והסמכתו של הרופא המטפל.

bottoxIllustration

ניתן להשיג תוצאות מעולות באזור קמטי המצח

illustrationBotoxMen

טיפולים להעלמת הקמטים מתאימים גם לגברים

botoxAgedWomen

אפשר להעלים את הקמטים לצידי הפה

© 2016 כל הזכויות שמורות לד"ר קונפינו

פיתוח עיצוב ותחזוקת אתרים-"Dos-Monkeys.com"