לתיאום פגישת יעוץ אישית,להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך נא ליצור קשר בטלפון 03-6831646 נייד: 054-3236520 או ללחוץ כאן

בקרו אותנו בקליניקה שלנו

ראול וולנברג 20 מתחם CU , בניין A, קומה ראשונה תל אביב

דרכי הגעה:

בת ים,יפו: קו 42.
תחנה מרכזית חדשה: קווים 52,89.
כיכר רבין: קווים 89,189.
רכבת מרכז: 142,42.
קניון איילון: קווים: 141,142,42,52.

אז מה חדש?

אצלנו בקליניקה החדשה של ד"ר קונפינו, מומחה לדרמטולוגיה קוסמטית, אנו משלבים בין מערכת מיכשור חדישה ומתקדמת ביותר, המאפשרת טיפולים במגוון טכניקות שונות , לבין ניסיון רב שנים של ד"ר קונפינו, בתוספת ידע רב שצבר לאורך שנים של טיפול, באלפי נשים וגברים, בארץ ובחו"ל, אשר בליווי צוותו המיומן והאדיב, מסיעים לך להגיע לתוצאות הכי טובות שאפשר.
ד"ר קונפינו מקפיד להשתמש אך ורק בחומים בטוחים, שמאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי. יחד עם זאת חשוב לזכור , כי בסופו של דבר , גם חומר מוכר ובטוח לשימוש - בטוח רק כאשר מוזרק על ידי רופא מוכר, מוסמך ובעל ניסיון מתאים בלבד, אשר מהווה עירבון הכרחי ויחיד להצלחת הטיפול.
העולם המודרני, לצד תוחלת החיים ההולכת והעולה, מכתיב לנו סטנדרטים חדשים של סגנון החיים, שחלק ממנו זה להיות בריא ולהיראות טוב.
החדשות הטובות הן, שהיום כל טיפולי היופי שהיו זמינים בעבר רק עבור האלפיון העליון וכוכבי הוליווד, הפכו להיות נגישים וזמינים יותר לכל אחד ואחת מאיתנו. ומכיוון שהיום זה עניין של החלטה בלבד האם להיות יפה או לא - הרי ההחלטה היא בידייך.
וברגע התשובה היא "כן" - אנחנו כאן כדי להעניק לך את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, תוך זמן קצר, ביטחון מלא, וללא כאבים וסבל מיותר.

drConfinoInClinic

"באוירה נעימה ,שקטה ורגועה"

clinicaGalery1

"...בקליניקה חדשה של ד"ר קונפינו..."

clinicaGalery2

"אנו מזמינים אותך להיות יפה...

© 2016 כל הזכויות שמורות לד"ר קונפינו

פיתוח עיצוב ותחזוקת אתרים-"Dos-Monkeys.com"