לתיאום פגישת יעוץ אישית,להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך נא ליצור קשר בטלפון 03-6831646 נייד: 054-3236520 או ללחוץ כאן

ד”ר קונסטנטין קונפינו

הינו מומחה לדרמטולוגיה קוסמטית ובעל ניסיון רב-שנים בארץ ובחו”ל. את לימודי הרפואה שלו, סיים ד”ר קונפינו באוניברסיטת Westfälische Wilhelms-Universität, בעיר Münster בגרמניה. תואר ה-PHD שלו היווה רק את תחילתה של דרכו המקצועית והיווה בסיס להתמחויות מקצועיות שונות ורבות בכל רחבי בעולם. בעברו, כיהן כרופא ראשי למחלות עור ומין במשרד הבריאות וכמרצה בכיר בבי”ח האוניברסיטאי Aleksandrovska University Hospital בסופיה, בולגריה.
כיום, משמש הד”ר כחבר בארגוני מחלות העור והמין בגרמניה, בולגריה וישראל וכיועץ ראשי וחבר בצוות המפתחים בחברת Luminera. ככזה, היה שותף בפיתוח חומרי המילוי Hydroxitite ו-Hydralix, חומרי מילוי המשמשים אותו (כמו גם רופאים רבים ברחבי הארץ והעולם) בקביעות בטיפולי מילוי.
היותו דובר מגוון רחב של שפות (בנוסף לעברית, דובר הד”ר גם אנגלית, גרמנית, רוסית, בולגרית וצ’כית) מאפשר לד”ר קונפינו להישאר מעודכן בכל המתחדש בתחומי הדרמטולוגיה הקוסמטית ולאמץ במרפאתו את הפרוצדורות, המכשור והחומרים היעילים ביותר עבור לקוחותיו, גברים ונשים כאחד.

התמחויות

בנוסף להתמחויותיו המעשיות ולעבודה בקליניקה, ד”ר קונפינו עוסק גם בפיתוח חומרי מילוי קמטים בחברת Luminera ונחשב לפורץ דרך בתחום דרמטולוגיה קוסמטית בשימוש בחומרים שונים (למשל, ATX101 ליפוליזיס להמסת שומן) ובמכשור חדשני (לדוגמא, מכשיר Invazix – מכשיר ייחודי המשמש לשאיבת שומן).
יכולותיו של הד”ר והתמצאותו במתרחש ובמתחדש בעולם בתחומי קוסמטיקה דרמטולוגית, מאפשרות לו להציע ללקוחותיו את הטיפולים המתאימים להם ביותר, ללא מגבלות התמחות.

סוגי טיפולים

כד”ר קונפינו, אף המרפאה שבניהולו, מתמחה במבחר טיפולים דרמטולוגיים-קוסמטיים, אשר יסייעו לכם לחוש טוב יותר עם עצמכם: אם קמתם בבוקר ואתם מחפשים “אני” חדש במראה, או שישנה בעיה שמציקה לכם במשך שנים, אנחנו בקליניקה של ד”ר קונפינו נעזור לכם (ולכן) לשפר את מראכם החיצוני ואת הביטחון העצמי שלכם, כתוצאה מכך.

illustrationBotoxMen

"יופי זה לא רק לנשים..."

aboutIllustrationMumAndDaughter
"...ובכול גיל"
aboutIllustration
"אפשר להיות יפה בכול יום..."

© 2016 כל הזכויות שמורות לד"ר קונפינו

פיתוח עיצוב ותחזוקת אתרים-"Dos-Monkeys.com"