לתיאום פגישת יעוץ אישית,להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך נא ליצור קשר בטלפון 03-6831646 נייד: 054-3236520 או ללחוץ כאן

עפעפיים ללא ניתוח


טיפול חדשני באמצעות מכשיר E.A.S.T. המשתמש באנרגיית פלזמה ל"אידוי" העור העודף.

ממש עכשיו ברגעים אלה, מכשיר ה -E.A.S.T פרי פיתוחה של חברה איטלקית DTA-Medical ממילנו מחולל מהפכה של ממש בעולם הטיפולים האסתטיים, בפרט בטיפולי עפעפיים ואפילו זכה לכינוי "הרמת עפעפיים ללא ניתוח". בנוסף, מכשיר אשר מנצל בעבור טיפולים אסתטיים את אנרגיית הפלזמה אשר כאילו "מאדה" אזורים של עור רפוי, מראה הצלחות במקומות רבים נוספים, שבאופן מסורתי היו קשים לטיפול. דוגמה טובה לכך טיפול מוצלח בקמטי ה"ברקוד" הנוצרים מעל השפה העליונה, או טיפול בקמטי צחוק בפינות העיניים או הרמת גבות של ממש . כל זה ללא צורך בניתוח יקר, ללא הרדמה ,ללא צורך בתקופת החלמה ממושכת וללא כאבים!הרמת עפעפיים ללא ניתוח

בתחום של הרמת עפעפיים שיטת הטיפול באמצעות פלזמה - היא לא פחות ממהפכה: טיפול זול, נגיש ולא פולשני במקרים רבים יכול להווה תחליף לניתוח כואב ויקר. על ידי יצירת משולשים קטנים באזור העור הרופף שמעל או מתחת לעין ואנרגיית הפלזמה אשר גורמת לעור להתכווץ בצורה מבוקרת ניתן להגיע לתוצאה המדמה תוצאה של ניתוח עפעפיים. הטיפול יעיל במיוחד, כאשר הבעיה העיקרית נגרמת על ידי עודפי העור. יחד עם זאת, היות ויש גורמים רבים לצניחת עפעפיים, כבר בפגישה הראשונה אנו נבצע אבחנה מדויקת ונחליט על דרכי הטיפול.

העלמת קמטי "ברקוד"

קמטי "ברקוד" הנמצאים מעל השפה העליונה,לרוב הינם סימן היכר של נשים מעשנות ואחד הגורמים הבולטים למראה "זקן" ולא אטרקטיבי של הפנים. עד עכשיו היה ניתן לטפל בעיקר בעזרת פילינג וחומרי מילוי בהצלחה חלקית בלבד. עם התפתחותה של טכנולוגית פלזמה אנחנו כרופאים קיבלנו כלי איחודי ומועיל לטיפול בקמטים האלה. יחד עם זאת כדי לשמור על התוצאות הטובות לאורך הזמן, מומלץ להפחית בעישון ושתייה דרך קשית.

העלמת קמטי צחוק

קמטים זעירים בצידי העיניים הכונים "קמטי הצחוק" הם הקמטים הנוצרים עם הגיל והופעתם הסימן המסגיר הראשון להזדקנות עור הפנים. עד עכשיו טיפלנו בקמטים האלה בעיקר בעזרת שיתוק חלקי של שרירי הבעה של הפנים בצידי העיניים על ידי זריקות בוטוקס. הטיפול בבוטוקס למרות היותו טיפול מועיל, לא נותן מענה לעודף העור אשר מלווה את הווצרותם של הקמטים האלה. בעזרת מכשיר ה-E.A.S.T. אנו יודעים לטפל בעודפי העור האלה ביעילות רבה.חושבת שאת מתאימה לטיפול? מעוניינת בפרטים נוספים?

דוקטור קונפינו

השאירי לנו את הפרטי התקשרות ונחזור אלייך עם כל הפרטים!© 2016 כל הזכויות שמורות לד"ר קונפינו

פיתוח עיצוב ותחזוקת אתרים-"Dos-Monkeys.com"