לתיאום פגישת יעוץ אישית,להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך נא ליצור קשר בטלפון 03-6831646 נייד: 054-3236520 או ללחוץ כאן

Lipolysis

המסת שומן

במהלך הטיפול מוזרקים מתחת לעור חומרים הממיסים ומפרקים את מצבורי השומן הקטנים וממיסים אותם, השומן הנוזלי נשאב, ולסיום, מבוצע הליך שמטרתו לכווץ את העור באזור המטופל. טיפולי המסת השומן (ליפוליזיס – Lipolizis) נועדו לפירוק מצבורי שומן קטנים ומקומיים באזורי הבטן, המותניים, הברכיים, הסנטר והחזה (בגברים).
ליפוליזיס (המסת שומן)

מה היא המסת שומן ומי צריך אותה?

כל אחד מאיתנו מצבורי שומן קטנים, נקודתיים ומעצבנים, שאנחנו לא מצליחים להיפטר מהם בשום פנים ואופן. לא דרך דיאטה, לא בפעילות גופנית מאומצת, לא דרך תכשירים “רפואיים” (לכאורה) או תרופות פלא אלטרנטיביות, שמבטיחים לנו שמיים וארץ, אבל בשורה האחרונה, הדבר היחיד שהם מרזים, זה את חשבון הבנק שלנו.

זה יכול להיות הסנטר הכפול שאנחנו מתעבים בכל פעם שאנחנו מביטים במראה, שומן בטני שמרגיז אותנו כל פעם שאנחנו רוצים לקנות בגד חדש, קו ה”שניצלים” של החזייה, ואפילו, אצל גברים, הופעת חזה (גינקומסטיה או ליפומסטיה). ברוב המקרים האלה, הפגם השומני הוא פגם מינורי, שאיננו מצדיק את ההסתכנות בפרוצדורה כירורגית, אבל הוא בהחלט גורם לנו אי נוחות וחוסר בטחון עצמי. כאן, באים לעזרתכם טיפולי המסת השומן (ליפוליזיס – Lipolizis). בטיפולי המסת שומן, מזריקים תת עורית חומרים המפרקים את מצבורי השומן הקטנים וממיסים אותם.

בקליניקה של ד”ר קונפינו, מבוצעת המסת השומן בשיטות הבאות:

lipolysisWomen

"גם לאישה..."

lipolysisMan%20

"... גם לגבר"

illustrationLipo

"אפשר להיות יפה בכול יום..."

© 2016 כל הזכויות שמורות לד"ר קונפינו

פיתוח עיצוב ותחזוקת אתרים-"Dos-Monkeys.com"