לתיאום פגישת יעוץ אישית,להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך נא ליצור קשר בטלפון 03-6831646 נייד: 054-3236520 או ללחוץ כאן

הסרת גושים שפיריים

הסרת נגעים שפירים, תגי עור, שומות ופיברומות מבוצעת בסכין לייזר כירורגית או באלקטרוקואגולציה (מחט חשמלית הצורבת את רקמת עור). הטיפול מבוצע באלחוש מקומי ובדרך שאיננה מצריכה תפרים ומותירה רק צלקת מזערית.

געים שפירים, תגי עור (Skin Tags), שומות ופיברומות עלולים להקשות על חייהם של המעוטרים בהם. אמנם בהיותם שפירים, לא נשקפת סכנה ישירה לחייהם של הנושאים אותם, אולם, אסטטית ואף בחיי היום יום , הם עלולים להוות מטרד לא קטן, כאשר הם ממוקמים באזורים כמו השפה העליונה, למשל. מיקום כזה עלול להפוך לבעייתי במיוחד כאשר מדובר בגבר המנסה להתגלח מבלי לפצוע את הגוש השפיר, או באישה המנסה להתאפר ולהדגיש את שפתיה.

בקליניקה של ד”ר קונפינו אנחנו מסירים גושים שפירים בשתי דרכים יעילות ובטוחות לשימוש: הבחירה בין השיטות השונות תתבצע על ידי רופא, בהתחשב במיקום הגוש, סוג העור של המטופל וכן הלאה. חשוב מאד לדעת, כי כל הסרה של נגע עור מותירה סימן כלשהו בעור המטופל, אולם בחירה נכונה של טכניקת ההסרה, בהתחשב בקריטריונים הספציפיים לכל מטופל, יכולה למזער את הצלקת העלולה להישאר למינימום ההכרחי, עד כדי היותה בלתי מורגשת ממש. לכן, חשוב מאד לבחור ברופא מנוסה ומקצועי, אשר יידע להתאים את הטיפול לנגע העור ולמטופל.

molesaMan

"גם לגבר..."

Moles Removal

molesExample

"... ובכול גיל"

moles

"אפשר להיות יפה בכול יום..."

© 2016 כל הזכויות שמורות לד"ר קונפינו

פיתוח עיצוב ותחזוקת אתרים-"Dos-Monkeys.com"