לתיאום פגישת יעוץ אישית,להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך נא ליצור קשר בטלפון 03-6831646 נייד: 054-3236520 או ללחוץ כאן

פילינג

פילינג מקצועי יכול לטשטש או להעלים צלקות, פגמי פיגמנטציה וכתמי עור, קמטים קטנים ועוד. ישנם שלושה סוגים: לשיפור דרסטי של מצב ומראה העור (לבעיות עור אסתטיות קשות כצלקות וקמטים עמוקים), פילינג בינוני לנזקי עור וקמטים שטחיים ופילינג סוף שבוע (Weekend Peeling), המיועד לרענון עור “עייף” והעלמת פגמי עור מינוריים.

טיפולי פילינג לפנים נחשבים לאחד מסוגי טיפולי הפנים הנפוצים והשכיחים אותם פוגש עור הפנים שלנו לאורך חייו. בניגוד לפילינג הביתי המאולתר, אותו ניתן למצוא באתרי הקוסמטיקה הביתית ברשת (אשר מסיר את תאי העור המתים בצורה שטחית ותוצאותיו נראות לאורך מספר שעות בלבד), תוצאותיו של פילינג מקצועי, המבוצע בידיים מנוסות עשויות ליצור שינוי משמעותי במראה העור המטופל: הוא יכול לטשטש או להעלים צלקות (כתוצאה מאקנה, למשל), להבהיר או להעלים פגמי פיגמנטציה וכתמי עור, להעלים או להקטין את עומקם של קמטים קטנים ועוד.

העור שלנו מכיל שלוש שכבות שונות: עילית העור (אפידרמיס), העור (דרמיס) ותת-העור (היפודרמיס או סאב קוטן).

כיום, קיימות שלוש טכניקות פילינג נפוצות: פילינג מכני אשר מטפל בעור באמצעים מכאניים שונים (כקריסטלים או יהלום) על ידי שיופו, פילינג כימי המבוצע באמצעות פנול או חומצה אצטית טריכלורית TCA ופילינג בלייזר. כל טכניקות ביצוע הפילינג פועלות במטרה אחת: להסיר את תאי עור הפנים הישן והפגום ולאפשר צמיחת עור חדש ובריא ללא הפגמים הישנים. אולם, הן שונות זו מזו בדרגות עומק העור אליו הן מגיעות בטיפול ולכן, גם בתוצאות שהן מייצרות.

הנה מספר מטיפולי הפילינג בהם מתמחה הקליניקה של ד”ר קונפינו: כיצד תבחרו בסוג הפילינג הדרוש לכם?

סוג הפילינג האפקטיבי הדרוש לכם (ורמת ההצלחה בטיפול) תלוי בשלושה גורמים עיקריים: רמת הפיגמנטציה של העור המטופל, עומק הקמטוטים או הקמטים בעור וצבע העור הטבעי של המטופל. שלושה גורמים אלה הם הקריטריונים על פיהם יקבע הרופא את סוג הטיפול המתאים לכם.

חשוב להדגיש:

כל טיפולי הפילינג חייבים להיעשות על ידי מטפל מקצועי מנוסה ומוסמך בלבד ובחומרים בטוחים, אשר אושרו לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי.

Piling

pilingMen

"גם לגבר..."

illustrationMethotherapy

"... ובכול גיל"

illustrationPilling

"אפשר להיות יפה בכול יום..."

© 2016 כל הזכויות שמורות לד"ר קונפינו

פיתוח עיצוב ותחזוקת אתרים-"Dos-Monkeys.com"