לתיאום פגישת יעוץ אישית,להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך נא ליצור קשר בטלפון 03-6831646 נייד: 054-3236520 או ללחוץ כאן

RF

RF

טיפול בגלי רדיו בתדר חשמלי מתחלף בתדירות גבוהה בשכבות העור העמוקות, מחמם אותן, ממריץ את התחדשותם של תאי העור וגורם לחידוש ייצור הקולגן. טכניקת טיפול זו יעילה במיוחד לצורך העלמת קמטים והצערת פנים, העלמת צלקות אקנה, הקטנת נקבוביות, העלמת סימני מתיחה, טיפול בהזעת יתר מקומית ועוד.

מה זה RF?
קולוגן (Collagen) הינו החלבון המהווה בין 25% ל-35% מכלל החלבונים שבגופנו והוא המרכיב העיקרי של סיבים לבנים ברקמות חיבור בגוף כעור, גידים ועוד. הקולוגן הינו בעל חוזק רב למתיחה אולם איננו גמיש, ולכן, הוא משולב בד”כ בחלבון סיבי נוסף, אלסטין (Elastin) המעניק לו גמישות. בעור, נראה את השפעתו של האלסטין ביכולתו של העור לשוב לצורתו המקורית, לאחר צביטה או הפעלת לחץ. עם הגיל, ייצור שני סוגי החלבונים, אלסטין וקולוגן, פוחת, וייצור מופחת זה, גורם לירידה ברמת בגמישות של העור וביכולתו לשוב במהירות למצבו הקודם. כך, מופיעים בפנינו קמטוטים וקמטים.

טיפול RF (Radio Frequency) הינו טיפול העושה שימוש בגלי רדיו בתדר חשמלי מתחלף בתדירות גבוהה, אשר מגיעה אל שכבות העור העמוקות, מחמם אותן לטמפרטורה של 40-42 מעלות צלזיוס ומכווץ אותן, מבלי ליצור פגיעה בשלמותו של העור (בניגוד לפילינג בעמוק, למשל). חימום הרקמות העמוק ב-RF ממריץ את התחדשותם של תאי העור וגורם לחידוש ייצור הקולגן, אשר כאמור, פוחת בצורה ניכרת, כאשר אנחנו מתבגרים.

ל-RF שימושים רבים בתחום הרפואה (שיכוך כאבים, למשל) ואף בתחום הדרמטולוגיה הקוסמטית. הנה מספר שימושים יעילים שאנחנו, בקליניקה של ד”ר קונפינו, עושים במכשירי ה-RF של Invasix:

illustrationMethotherapy

"יופי זאת בחירה..."

illustrationRF1

"... ובכול גיל"

aboutIllustration

"אפשר להיות יפה בכול יום..."

© 2016 כל הזכויות שמורות לד"ר קונפינו

פיתוח עיצוב ותחזוקת אתרים-"Dos-Monkeys.com"