לתיאום פגישת יעוץ אישית,להתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורך נא ליצור קשר בטלפון 03-6831646 נייד: 054-3236520 או ללחוץ כאן

עפעפיים ללא ניתוח

מה זה פנים יפות?

האם יש כזה דבר בכלל? אלו השאלות שהמטופלים והמטופלות שלי שאלו ושואלים אותי אין -ספור לאורך שנות הקריירה הרפואית שלי. הניסיון שלי מלמד שאכן קיימים סטנדרטים אוניברסליים של יופי, וזה בכלל לא רק עניין של טעם. הפנים בעלי מבט פתוח (הקצה החיצוני של הגבות עולה למעלה), אף נעים בצורתו, עצמות לחיים חזקות, סנטר נחוש וקווי לסת מודגשים הן פנים יפות. לעומת זאת פנים בעלי מראה "עצוב" (הקצה החיצוני של הגבות שואף למטה), אף גדול או עקום, סנטר נסוג (ולרוב גם סנטר כפול כתוצאה מעצמות פנים חלשות), הן פנים בעלי מראה "זקן", "עייף" ולא אטרקטיבי. בתחום טיפולי פיסול הפנים אני משתמש בטכניקות מתקדמות ומגוון חומרים איכותיים על מנת להעניק לפנים שלך מראה יפה, צעיר ואטרקטיבי. כל זה ללא ניתוח הכרוך באשפוז, ללא הרדמה וללא כאבים. כל הטיפולים מתבצעים במרפאתי ואורכים כמספר דקות. התוצאה שמתקבלת היא תוצאה מיידית. לרוב לא נשארים סימנים מלבד נפיחות קלה החולפת תוך מספר שעות עד יום יומיים.


פיסול אף-ללא ניתוח

עד לפני מספר שנים, אם צורתו של אפך לא מצאה חן בעיניך, נאלצת להסתכן בניתוח פלסטי. פיסול אף ללא ניתוח מאפשר לך לתקן את אפך במידה והוא שבור, נפול, שקוע, בעל גבנון, א-סימטרי (או בעל כל פגם אסתטי בולט אחר) ולהפוך אותו לאף נעים בצורתו ומתאים לשאר פניך. הטיפול אורך מספר דקות בודדות, לא כרוך בכאבים או תקופת החלמה וניתן לראות את התוצאה באופן מיידי, ואם יש צורך בתיקון כלשהו, ניתן לבצע אותו במקום.

בזמן הטיפול אני מתקן את צורתו של האף על ידי הזרקה מדויקת של חומצה היאלרונית בהתאם למבנה האנטומי של האף והתוצאה המבוקשת הרצויה. לרוב מומלץ לשלב בין טיפול לשינוי צורת האף לטיפול הדגשת תווי פנים - חיזוק קו הלסת והבלטת הסנטר.

הגדלת סנטר - ללא ניתוח

סנטר קטן ונסוג מקנה לפנים מראה חלש, עייף וחסר ביטחון. במהלך הטיפול אני מבצע בניה ועיצוב הסנטר מחדש על ידי הזרקה של חומצה היאלרונית וסידן (קלציום הידרוקסיאפטיט) או שילוב מדויק ביניהם, תוך התחשבות במבנה האנטומי הקיים של העצמות והתוצאה המבוקשת. תוצאת הטיפול מתקבלת במקום ומשפרת באופן משמעותי את מראה הפנים ואת הביטחון העצמי של המטופל או המטופלת.

לרוב אמליץ לשלב בין הגדלת הסנטר להמסת שומן מקומית באזור מתחת לסנטר או הדגשת קו הלסת.

הדגשת קו הלסת ועצמות לחיים

קו לסת מודגש וחזק - סימן מובהק של פנים צעירות ויפות. עם הגיל צפיפות העצמות הולכת ויורדת ובמקביל הרקמות הרקות של הפנים הולכות ומאבדות את סיבי הקולגן ומתחילות לרדת כלפי מטה. קו הלסת הולך ונעלם והפנים מקבלות מראה זקן עייף ולא אטרקטיבי. במהלך הטיפול אני מבליט את קו הלסת ואת הזויות בצידי הלסת על ידי הזרקה של חומצה היאלרונית, סידן (קלציום הידרוקסיפטיט) או שילוב ביניהם. כתוצאה מתקבל מראה פנים צעיר יותר ויפה יותר. לפעמים יש צורך להדגיש את עצמות הלחיים על מנת להחזיר לפנים את הפרופורציה המתאימה לפנים צעירות.

טיפול להדגשת תווי הפנים מומלץ לשלב עם טיפול להגדלת סנטר במידת הצורך.


תמונות לפני ואחרי

end of carousel-->

חושבת שאת מתאימה לטיפול? מעוניינת בפרטים נוספים?

דוקטור קונפינו

השאירי לנו את הפרטי התקשרות ונחזור אלייך עם כל הפרטים!© 2016 כל הזכויות שמורות לד"ר קונפינו

פיתוח עיצוב ותחזוקת אתרים-"Dos-Monkeys.com"